Pokoje Gościnne u Kasi

W środkowej części Raby, tuż u podnóża Rabskiej oraz Babiej Góry znajduje się malowniczo położona miejscowość - Raba Wyżna, a w niej nowo powstały dom gościnny U Kasi. Jest to doskonałe miejsce na spędzenie urlopu zarówno dla tych, którzy lubią ciszę i spokój jak i dla amatorów aktywnego wypoczynku. Nasz dom gościnny składa się z 5 czteroosobowych pokoi z łazienkami,oraz aneksu kuchennego do Państwa dyspozycji. Każdy z pokoi wyposażony jest w TV, a na terenie całego budynku mają Państwo dostęp do internetu Wi-Fi.

Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy duży parking, osobne wejście do domu oraz altanę w której poranna kawa smakuje wyśmienicie. Dysponujemy dużym, bezpiecznym dla dzieci ogrodem,placem zabaw, gdzie mogą Państwo zapalić ognisko lub zjeść smakowitego grila.

Zaletą położenia naszego domu gościnnego U Kasi jest dobry dojazd do Zakopanego (45 km). Jadąc przez okoliczne miejscowości takie jak Chochołów, macie Państwo niepowtarzalną okazję obcowania i poznawania prawdziwej góralskiej kultury oraz możliwość ominięcia słynnej "Zakopianki".

Do centrum Zakopanego można też bez problemu dojechać koleją. Stąd na Słowacje to juz tylko kawałeczek.

Full Review William Hill www.wbetting.co.uk